Jdi na obsah Jdi na menu
 


Masáž klasická

Masáž odstraní únavu a posílí regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení, pozitivně ovlivňuje lymfatický systém. U této masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky, např. kyselinu mléčnou ve svalech.

Klasickou masáží docílíme povolení napjatých svalů a tím se uvolní ztuhlé klouby, dochází tak k celkovému uvolnění a dobré pohodě. Zvýšení krevního oběhu zároveň napomáhá urychlovat chod mízní soustavy, která absorbuje a vylučuje odpadní látky. Relaxační masáž pomáhá odstraňovat stres, napětí a bolesti svalů, zmírňovat bolesti hlavy a problémy se spánkem. Podle hloubky použitých masážních pohybů se nervová zakončení stimulují nebo uklidňují a tím dochází k povolení napjatých a bolestivých svalů.

 

Kvůli bolestem se nejčastěji masírují záda a šíje. Většina klientů, kteří zkusili masáž horních a dolních končetin, si ji nemůže vynachválit a rádi se k této masáži vracejí. Pokud chcete odstranit problém (bolavá záda…) a zároveň si odpočinout (relaxovat) zvolte 90 min. masáž celého těla, s masérem si domluvíte, co přesně budete požadovat. Nejčastěji se masírují – záda, šíje, DK zezadu a HK.